Kurumsal

Seras Mobilyayı Özel Kılan Nedenler

Seras TSE, HİZMET YETERLİLİK BELGESİ, GARANTİ BELGESİ VE ISO 9001:2000 KALİTE SİSTEM BELGELERİNE sahip olup yüksek kalite standartlarını korumaktadır!

Seras Mobilya

Seras ofis mobilyaları 2010 yılında İZMİR ‘de modüler ofis mobilyaları alanında hizmet vermeye başlamıştır. Kurulduğu günden bugüne istikrarlı performansı ve yatırım odaklı yaklaşımı ile sektörünün önde gelen firmaları arasında yer almayı hedefi haline getirmiştir.

Şirketimiz tüm yönetici ve çalışanları ile birlikte müşteri memnuniyetini üst seviyede tutan, kaliteli ürünler üreten, İleri teknoloji ve sürekli eleman eğitimiyle verimliliğini arttıran ve sürdüren kalite anlayışı ile dünyanın her yerindeki müşterilere hizmet vermeye hazırdır.

Seras TSE, HİZMET YETERLİLİK BELGESİ, GARANTİ BELGESİ VE ISO 9001:2000 KALİTE SİSTEM BELGELERİNE sahip olup yüksek kalite standardına ulaşmaktadır.

Ofis mobilyası konusunda ülke çapındaki büyük firmalarla ve geniş bir ağ teşkil eden bayilerimizle inşa ettiğimiz yüksek düzeydeki işbirliğimiz ile yarattığımız farklılıktan gurur duyuyoruz.

SERAS OFİS MOBİLYALARI kendini bu işe adamıştır.

KALİTE

Tasarımlarıyla olduğu kadar malzeme seçimi ve standart kalitesiyle de SERAS, işçiliğin mobilya üretimindeki öneminin bilinciyle, her ürününe aynı titiz ve profesyonel özeni aktarıyor.

KONFOR

Farklı beğenilere seslenen alternatifler ve rahatlığın en doğal halini sunan yaşam çözümleri, ulaşılabilir tasarım anlayışıyla SERAS ofis Mobilya, hayata fark katmak için sizi bekliyor.

TASARIM

SERAS olarak bütün modellerimizi, keyifle tasarlıyor, büyük bir titizlikle üretiyoruz.

MODÜLER YAPI

SERAS Birleştirilmesi ve gerektiğinde sökülüp tekrar birleştirilmesi kolay çok amaçlı kullanım mobilyalar sunar.