Haber

Seras

26. İZMİR MOBİLYA FUARI OFİS ÖZEL  bölümünde

25.02.2015 – 01.03.2015 tarihleri arasında İzmir Uluslararası Fuar alanında düzenlenecek olan 26.İZMİR MOBİLYA FUARI OFİS ÖZEL Bölümünde yeni modellerimizle yerimizi alacağız. Bizi ziyaret etmenizden mutluluk duyarız.

SERAS I OFİS

mobilyasında

kalite

Mobilyanın En Büyük Vitrini Olan İMOB'da Yerimizi Aldık

Dünyanın en büyük mobilya fuarları arasında yer alan İstanbul Mobilya Fuarı İMOB 2012 için hazırlıklarımız başladı ve ilk kez bu yıl katılacağımız fuarda ziyaretçiyle buluşacak olan ürünlerimiz, 31 Ocak – 04 Şubat 2012 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi / Cnr Expo’da sizleride bekleriz.

 

 8. İstanbul Mobilya Fuarı İMOB 2012 için hazırlıklarımızı yaptık. Dünyanın en büyük mobilya fuarları arasında yer alan İMOB, 31 Ocak – 04 Şubat 2012 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi / Cnr Expo’da gerçekleştirilecek. Sektör profesyonellerini bir araya getirecek olan fuar, Biz Ekol&Seras Ofis Ailesi için Ayrı bir öneme sahip iş potansiyelini artırmak açısından yakaladığımız başarıyı 2012’de arttırarak sürdürmeyi hedefliyoruz.

 

İMOB Hakkında

 

Mobilya’da en yeni ve en özgün tasarımları bir araya getiren fuar, dünyanın dört bir yanından alıcıları Türk mobilya sektörüyle buluşturuyor. 2011 yılında yurt dışından yoğun ilgi gören fuar, 2012 yılında yurt dışı ziyaretçi sayısını daha da arttırarak mobilya ihracatına ve marka gelişimine katkı sağlamayı hedefliyor. Fuarı alım heyetlerinin yanı sıra Azerbaycan, Bulgaristan, İran, Özbekistan, Rusya, Suriye, Ukrayna ve Yunanistan’dan da pek çok alıcı grubunun ziyaret etmesi bekleniyor.

 

 İMOB 2012’in katılımcı profilinde modern ve avangart mobilya, modüler mobilya, klasik ve neo-klasik mobilya, oturma grupları, bebek, çocuk ve genç mobilyaları, yatak odası, yataklar, tek kullanılan mobilyalar ve aksesuarlar yer alıyor. Ziyaretçi profilini ise mobilya mağazaları, zincir mağazalar, toptancılar, dağıtıcılar, ithalatçılar, ihracatçılar, mimarlar, iç mimarlar, dekoratörler, endüstriyel tasarımcılar ve mobilya yan sanayi üreticileri başta olmak üzere mobilya sektörü ile ilgili tüm profesyoneller oluşturuyor. 8. İstanbul Mobilya Fuarı İMOB 2012, 31 Ocak – 04 ŞUBAT 2012 tarihlerinde 10.00–19.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

Tel : +90 (232) 220 10 70

DOWNLOAD ONLINE CATALOG

ALL RIGNTS RESERVED © DESIGNED BY PLATO